WEBCOSSACKS – ідеальна верстка вашого проекту

Замовляйте послуги по верстці на аутсорс у нашої команди професіоналів. Оплата здійснюється за допомогою системи Liqpay і доступна з будь-якої точки світу

Багато замовлень і немає часу приділити увагу всім?

Не хочеться втрачати солідну клієнтуру, але в студії
не вистачає верстальщиків?

Чи займаєтесь тільки дизайном, а верстку проектів доручити нікому?

Всі ці та багато інших проблем веб-майстра легко вирішуються - досить лише замовити верстку на аутсорс у фахівців компанії «Web Cossacks»!

Якщо у Вас є питання напишіть нам


Потрібен верстальник?
Переваги роботи з «Web Cossacks» говорять самі за себе

Замовляючи кросбраузерну верстку у фрілансерів, ви ніколи не можете бути впевнені в тому, що терміни будуть дотримані. Користуючись послугами фахівців з «Web Cossacks», ви гарантовано отримаєте відмінний результат без зриву обумовлених дедлайнів.

Крім того, на вас чекає:

Індивідуальний підхід

Замовляючи послуги з верстки у нас, ви можете розраховувати на роботу з фахівцями, які будуть займатися виключно вашим проектом протягом усього періоду співпраці.

Цінова політика

Співпраця з «Web Cossacks» вкрай вигідна для тих клієнтів, які просто не бажають обзаводитися власними верстальщиками в штаті компанії або наймати фрілансерів.

Висока якість роботи

Незмінно якісна верстка, що гарантує мінімум коду, високу швидкість завантаження сторінок, валідність, адаптівність і кроссбраузерність.

Конфіденційність

Інформація, отримана від замовників, а також сам факт нашої співпраці і будь-які інші дані не піддаються розголошенню.

У числі головних переваг веб-аутсорсингу такого типу також необхідно відзначити економію часу – поки майстри «Web Cossacks» займаються версткою, ви можете приділити увагу роботі над іншими проектами.

Обговорити проект

Шукаєш фрілансера для верстки?
З «Web Cossacks» – дешевше!

Перш, ніж замовити адаптивну верстку у фрілансера, добре подумайте – чи буде результат коштувати витрачених грошей і часу? Наша компанія гарантує якісно виконану роботу, яка обійдеться вам набагато дешевше, ніж утримання власної команди верстальщиків або залучення сторонніх осіб з фріланс-бірж. Крім того, при співробітництві з нами ви отримуєте можливість відправити в роботу відразу кілька проектів, що вкрай вигідно. Дізнатися вартість верстки sketch і psd ви можете тут.

Лайфхаки від «Web Cossacks»

Відповідний розділ нашого сайту містить корисні як для новачків, так і для веб-майстрів дані, що дозволяють ефективно вирішувати локальні завдання, з якими найчастіше неможливо впоратися стандартними методами, описаними в інтернеті.

Інструменти і технології,
що застосовуються верстальщиками «Web Cossacks»

Багатий досвід –
запорука успіху в будь-якому починанні

Фахівці компанії «Web Cossacks» далеко не перший рік працюють з проектами, які вимагають по-справжньому відповідального підходу до верстці. За цей час ми накопичили солідний досвід і успішно завершили більше сотні проектів, а також розробили свій власний воркфлоу, що дозволяє істотно прискорити робочий процес. Більш того – ми завжди готові поділитися своїм досвідом в розділі «Лайфхак».

Від макета до кінцевого продукту

Не втрачайте час на пошук виконавця –
почніть роботу над проектом з «Web Cossacks» вже зараз!

Не має значення, який саме вид робіт вас цікавить – верстка sketch, верстка з psd або що-небудь ще – наші фахівці добре впораються з будь-яким поставленим перед ними завданням!

На вашу почту будет отправлена одноразовая ссылка на портфолио

Отправлено!

Что-то пошло не так... Попробуйте отправить позже